Autor Wątek: Polonez Ambulans + Audio  (Przeczytany 5022 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Polonez Ambulans + Audio
« dnia: Listopad 07, 2010, 17:58:02 pm »

Matey126p

  • Gość
Witam,
Posiadam Poloneza caro+ w wersji(Ambulans) koguty,mikrofony wszystko jest ale "radio" które ma za zadanie to obsługiwać z tego co wiem nie posiada radia "FM" no i w drzwiach nie ma głośników.Dlatego chcę założyć normalne radio ale tak żeby wszystkie funkcje karetki działały nadal.
Teraz proszę doradźcie co zrobić.
1.Jakie głośniki i gdzie? (jakie wchodzą w seryjne miejsca drzwi)
2.Jakie radio polecacie? Znalazłem na allegro CANVA CN-6230 radio niby wszystko mające ale czy godne uwagi (daje link http://allegro.pl/promocja-canva-cn-6230-dotykowy-divx-tv-usb-sd-i1292986756.html )
Daje foty żebyście pomogli wybrać najlepsze miejsce na radio,może lepiej przełożyć tą obecną konsolę gdzieś indziej a nowe radio założyć w fabryczne miejsce ale chyba było by z tym dużo roboty.

Polonez Ambulans + Audio
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 07, 2010, 19:13:32 pm »

Offline pigini

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 471
  • Płeć: Mężczyzna
  • Caro+/- ? 1,4 16v 1994
1 wchodzą o średnicy  4 cali (10cm)   proponuje 4" w drzwi ( 5" też wchodzą ale na ścisk)
proponuje dwa  głośniczki w drzwi i dwa syczki pod szybą .
Do normalnego słuchania to wystarczy jeśli  jesteś bardziej wymagającym słuchaczem, to proponuje przeróbkę mała i wsadzenie w drzwi głośników 16cm.

 2 odradzam panel dotykowy, proponowałbym bardziej  sprawdzone i konwencjonalne rozwiązanie jakiś model JVC  pionierek albo blaupunkt
Jeśli nie potrafisz naprawić czegoś młotkiem, masz problem natury elektrycznej.

Polonez Ambulans + Audio
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 07, 2010, 20:53:39 pm »

Offline Mr.D

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1036
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu + '99
W podobnych pieniądzach dobrym rozwiązaniem może być Clarion CZ200.
"Cars have never been about brand association: it's about culture and expression. It's about the people, the scene, the community, and friends."   Mike Burroughs

"simple and clean look will never go out of style."    Elvis Skender

Polonez Ambulans + Audio
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 08, 2010, 22:06:23 pm »

Matey126p

  • Gość
Prosił bym żebyście pomogli  dobrać mi jakiś zestaw (radio+głośniki) do poldka za rozsądne pieniądze.I żebyście doradzili gdzie zamontować to radio czy przenosić tego elfera czy radio zamontować w jakimś nietypowym miejscu?
Co do głośników 10mm to mało ale odstrasza mnie przerabianie boczków żeby weszło coś większego tak że nie wiem co robić. POMOCY ;p

Polonez Ambulans + Audio
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 08, 2010, 22:34:52 pm »

Offline xprot

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 328
    • borocaro+ gsi
oswoj sie z mysla dorobienia dystansow na glosniki 6" i zamontowania gwizdkow. a radio w wersji hardcore mozesz przypasowac zamiast srodkowych kratek nawiewu.

lub zmontowac skrzynke do tego co masz zamiast radia i ten system miec kolo recznego zlozony, a radio tam gdzie fabryka dala.

Polonez Ambulans + Audio
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 08, 2010, 23:21:44 pm »

Polonez Ambulans + Audio
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 09, 2010, 10:44:56 am »

Offline xprot

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 328
    • borocaro+ gsi
jak nie oczekujesz dzwieku to tak.

http://allegro.pl/kenwood-kdc-w241-50wx4-jak-nowy-mp3-aux-okazja-i1309557132.html
i to http://allegro.pl/phonocar-pro-tech-2635-woofer-tweetery-wys-gratis-i1293152275.html za 209 wspomniana nizej w aukcji opcja z tweeterami phonocara.

najbardziej  podstawowy zestaw jaki udalo mi sie znalesc.

Polonez Ambulans + Audio
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 09, 2010, 19:09:27 pm »

Matey126p

  • Gość
No to mój zestaw odpada bo chcę zęby to lepiej grało niż mój telefon.
xprot, zaproponowany przez Ciebie zestaw jest dobry?Jak to gra będzie jakiś dobry bass-ik?

Polonez Ambulans + Audio
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 09, 2010, 21:53:11 pm »

Offline RzR

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 187
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu + Dżi Ti Aj
Jak wygłuszysz drzwi to nawet wojskraft będzie robił jakiś basik :D

Polonez Ambulans + Audio
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 10, 2010, 07:27:51 am »

Offline Mariusz#

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2277
  • Płeć: Mężczyzna
    • POLONEZ Atu+ 1.6 GSI
na forum chyba fazier sprzedaje el compy 6  za 200zł ze zwrotką.  no i dystans też tam jaiś ma na handel patrz w giełdzie.
http://forum.fsoptk.pl/viewtopic.php?t=27437  pohandluj za 300zl może ci się uda to wziąć.
Pan inżynier widzę, że lubi jeździć tym polonezem

Polonez Ambulans + Audio
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 10, 2010, 11:14:35 am »

Offline xprot

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 328
    • borocaro+ gsi
dobra. podejdzmy do tematu z drugiej strony : ile maksymalnie chcesz wydac na calosc ?

Polonez Ambulans + Audio
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 10, 2010, 20:36:25 pm »

Matey126p

  • Gość
Hm.. to nie do końca mój samochód więc jak z 200zł radio i drugie 200 głośniki to będize git