Autor Wątek: MOCNY monoblock Voice Kraft 810, co o tym sądzicie?  (Przeczytany 4645 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MOCNY monoblock Voice Kraft 810, co o tym sądzicie?
« dnia: Luty 17, 2010, 21:18:47 pm »

Offline MaciejFSO

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 281
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez 1.5LE '87 (2.0 DOHC)
Witam.
Szukałem małego i niedrogiego wzmacniacza do mojej skrzynki basowej, na allegro znalazłem coś takiego:
Wzmacniacz jednokanałowy do skrzynki basowej
Moje pytanie brzmi czy ktoś może miał jakieś doświadczenia z tą firmą, bądź z tym samym wzmacniaczem. Cena i parametry zachęcają (50 zł z przesyłką i 70W mocy ciągłej), tylko czy to będzie jakoś grać czy to tylko strata czasu?
Kazde auto jest najlepsze na swiecie pod warunkiem ze jest to auto z FSO!!!!!!!!! ;-)
2.0 DOHC, Łada brake system! :)
LPR - liga punk rocka

MOCNY monoblock Voice Kraft 810, co o tym sądzicie?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 18, 2010, 10:55:40 am »

Offline Kapitan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 274
  • Płeć: Mężczyzna
    • caronez 95r. 1.8 16V
:) :D

Kiedyś szukałem taniego wzmacniacza do domu i kumpel miał do sprzedania Blow Adrenaline TL-X100. kupiłem go za 30 zł, podłączyłem pod zasilacz i grało pod kompem, ale póżniej chciałem go przenieść do samochodu i się spalił.

póżniej kumpel przyniusł mi wzmacniacz Voice Kraft, żebym mu go podłączył i sprawdził czy działa, nawet działał i grał, miał 400W max(na obudowie napisane), a ten mój Blow grał głośniej i czyściej. póżniej z ciekawości rozkręciłem Voice Krafta i płytka w tym wzmacniaczu była taka jak w głośnikach od kompa za 16zł. obudowa była większa od mojego ale w środku prawie pusta.

a drugi przykład Voice Krafta to głośniki u wujka w golfie które pograły tydzień i poszły na śmietnik.

nie wiem jak inni ale ja nie polecam.
czarna wołga :) już jeździ ale jeszce nie do końca:)

MOCNY monoblock Voice Kraft 810, co o tym sądzicie?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 18, 2010, 13:14:58 pm »

Offline Gandziorz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 401
Od tej firmy z daleka.

MOCNY monoblock Voice Kraft 810, co o tym sądzicie?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 19, 2010, 16:54:38 pm »

pianek89

  • Gość
kumpel zainwestowal chyba jakies 800 zlotych w estradowki i po dwoch imrezach tez wyrzucil, popalily sie....

MOCNY monoblock Voice Kraft 810, co o tym sądzicie?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 19, 2010, 22:17:36 pm »

Offline MaciejFSO

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 281
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez 1.5LE '87 (2.0 DOHC)
No to nie ciekawie.  :/ No trudno trzeba się będzie czym innym zainteresować, dziękuję panowie.
Kazde auto jest najlepsze na swiecie pod warunkiem ze jest to auto z FSO!!!!!!!!! ;-)
2.0 DOHC, Łada brake system! :)
LPR - liga punk rocka